Size bir telefon kadar yakınız
0 212 212 40 20

Zekeriyaköy Fitness Salonu

22.12.2019
5 görüntülenme
Zekeriyaköy Fitness Salonu

2018 yılında siz değerli üyelerine kapılarını açan Zekeriyaköy fitness salonunda, profesyonel eğitmen ekibimiz ile kuvvettinizi ,esnekliğinizi ve koordinasyonunuzu arttırırken stresinizi azaltıp ,fiziksel ve mental olarak rahatlamanızı sağlıyoruz. Kişiye özel olarak hazırladığımız programlar ile vücut kompozisyonunuzu olumlu yönde etkileyerek postürünüzü düzeltip, yaşam kalitenizi arttırmayı hedefliyoruz.

Stylelife Pilates Zekeriyaköy fitness salonu olarak, sizleri içeri girdiğiniz andan itibaren ferah ve hijyenik bir ortam ayrıca sıcak,samimi ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız karşılar. Üyelerimize öncelikli olarak, postür analizi ve TANİTA ölçüm cihazı ile yağ-kas ölçüm testi yapılır.Yapılan profesyonel ölçümler ile egzersize daha fazla ihtiyaç duyulan ve üzerinde çalışılması gereken bölgeleriniz belirlenir. Bunun sonunda kişiye özel bir egzersiz programı oluşturulur ve düzenli olarak uygulatılır.

Sizlerde aletli fitness’ın etkilerini vücunuzda görmek, hayatınıza farklı bir yön vermek, yaşam kalitenizi arttırıp birebir özel dersler ile özel olduğunuzu hissetmek isterseniz İstanbul’un en merkezi noktasında bulunan Stylelife Pilates Zekeriyaköy Fitness  şubemize bekleriz.

4 Levent aletli pilates stüdyosu

Zekeriyaköy aletli pilates salonu

Şube Bilgileri
Ücretsiz Deneme Ders Formu

    Adres Tarifi

    Gönder
    Merhaba
    Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?