Size bir telefon kadar yakınız
0 212 212 40 20

4 Levent Aletli Pilates

22.12.2019
7 görüntülenme
4 Levent Aletli Pilates

4. Levent çarşıda bulunan stüdyomuz 4. Levent çarşı içinde Sabancı kulelerine 50 m 4. Levent metro çıkışına 100 m mesafede bulunmaktadır. Ekibimiz alanında uzman ve spor akademisi mezunudur. Hizmet kalitesini standart haline getirdiğimiz 4 Levent aletli pilates stüdyomuzda, kurum içi ve kurum dışı eğitimlerle sizlerin istekleri ve hedefleri doğrultusunda çalışıyoruz.

4 Levent aletli pilates stüdyomuzda zayıflama sıkılaşma gibi isteklerinizi postür, fibromiyalji, bel boyun fıtığı gibi rahatsızlıklarınızı ya da formunuzu koruma doğrultusunda kişiye özel program hazırlıyor ve sizinle özel olarak ilgileniyoruz. Başlangıçta vücudunuzun ve postürünüzün analizini yaptıktan sonra size uygun paketi belirliyor ve program hazırlıyoruz.

Bir arkadaşınızla gelmeniz durumunda düet paket seçeneğimizde bulunmakta bu durumda sizin veya arkadaşınızın sağlık problemi olmaması gerekiyor. Stüdyomuzu arayarak ücretsiz 30 dakikalık deneme dersi ile stüdyomuzu görüp aletli pilates derslerimizi deneyimleyebilirsiniz.

Maslak aletli pilates stüdyosu

Zekeriyaköy aletli pilates stüdyosu

Şube Bilgileri
Ücretsiz Deneme Ders Formu

    Adres Tarifi

    Gönder
    Merhaba
    Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?